Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 161 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз лунає NOW
- Автор - Назва:
Liszt - Annees De Pelerinage, Premiere Annee, "Suisse" - La Vallee D'Obermann
Наступний NEXT
- Автор - Назва:
Mozart_ - Sym.40 G-moll K550 3. Menuetto: allegretto - trio
Слухачів: 14
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

04 жовтня 2023
Charlton Heston 1924
Sir Terence Conran 1931
Basil D'Oliviera 1931
Jackie Collins 1937
Patti LaBelle 1944
Susan Sarandon 1946
Anneka Rice 1958
Chris Lowe 1959
Sarah Lancashire 1964

Фото дня

mozart.jpg
Новини
Розпочався фестиваль піаністів PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 березня 2011, 21:15

З 9 по 13 березня в Лієпаї і Вентспілсі буде проходити XIX Міжнародний фестиваль зірок фортепіанної гри, в рамках якого передбачено шість концертів. Як і на попередніх фестивалях, в цьому році слухачі матимуть можливість ознайомитися з творчістю не тільки піаністів, а й диригентів.
У фестивалі візьмуть участь дев'ять піаністів, три диригента, колективи з Китаю, Італії, Німеччини, Данії, Польщі та Латвії.

Детальніше...
 
Баренбойма знову оцінили PDF Друк e-mail
Субота, 05 березня 2011, 19:38

Президент Франції Ніколя Саркозі прийняв піаніста і диригента Даніеля Баренбойма (Daniel Barenboim) до Французького Почесного Легіону. В офіційній заяві з нагоди цієї події згадуються зусилля Баренбойма зі встановлення миру на Близькому Сході. Говорячи про створення диригентом інтернаціонального оркестру West-Eastern Divan Orchestra, Саркозі відзначив його моральну і політичну мету, а саме "продемонструвати цим людям, що вони мають багато спільного".
Заснований в 1802 році Орден Почесного легіону є найвищою нагородою, яку вручають у Франції.

 
Польща шукає таланти PDF Друк e-mail
Четвер, 03 березня 2011, 14:35

Хлопчачий хор з польського міста Познань і їх диригент Jacek Sykulski  запрошують взяти участь у Першому міжнародному вокальному конкурсі старовинної музики "Canticum Gaudium". Він буде проходити з 3 по 6 листопада 2011 року. Метою конкурсу є просування перформансів музики епохи Ренесансу та бароко. У конкурсі можуть брати участь вокалісти від 1993 до 1981 року народження. Захід складається з трьох етапів. Перший етап - розгляд демо-записів претендентів (CD/DVD), відбір учасників на підставі наданих матеріалів, запрошення обраних на у Познань. Другий етап - півфінал та відбір фіналістів. Третій етап - фінал і вибір переможців. Передбачено грошові премії за три місця, а також дві почесні нагороди. Заявки на участь у Першому міжнародному вокальному конкурсі старовинної музики приймаються до 31 липня 2011 року. Решта подробиць - за адресою www.poznanfestival.pl.

 
Тірольський фестиваль узимку PDF Друк e-mail
Субота, 26 лютого 2011, 20:13

В місті Ерль (Австрія) розпочалося будівництво нового концертного залу для проведення Тірольського фестивалю. Воно триватиме до грудня 2012-го. Зал вміщуватиме до 870 осіб. Витрати, більшу частину яких взяли на себе приватні установи, в даний момент становлять 36 мільйонів євро. Театр Містерій Страстей Господніх, в якому досі проводився Тірольський фестиваль, не мав опалення, і більшу частину року проводити спектаклі в ньому було неможливо.

 
Вивчаймо Генделя он-лайн PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 лютого 2011, 12:37

Німецький фонд Stiftung Händel-Haus вирішив з нагоди дня народження Георга Фрідріха Генделя (Händel) зробити доступною онлайн свою колекцію історичних друкованих нотних книг Генделя. Бібліотека охоплює близько 30 томів з понад 3500 сторінками, серед них багато перших видань. Крім повних партитур буде опубліковано також сучасні аранжування оперних мелодій. Творча спадщина Генделя охоплює більше сорока великих творів, переважно італійських опер, а також численні ораторії та інструментальні твори.

 
Влада Польщі заборонила комікс про Шопена PDF Друк e-mail
Четвер, 24 лютого 2011, 17:21

Комікс було створено на замовлення польського посольства в Берліні. Він повинен був в доступній формі познайомити німецьких дітей з польською культурою. Проте, голова МЗС Польщі пан Сікорський вважає, що комікс вийшов вульгарним. За його словами, цей проект - безумовно, помилка.

Детальніше...
 
Відкрився венеційський карнавал PDF Друк e-mail
Середа, 23 лютого 2011, 13:16

Традиційний Венеційський карнавал розпочався святом Бахуса. На площі Святого Марка всі охочі можуть наповнити келихи вином з фонтану, який працюватиме кожен вечір. Новий художній керівник карнавалу режисер Давіде Рампелло запропонував нову концепцію свята-маскараду. У попередні роки під проходив під девізом "6 відчуттів" (за шістьма історичними районами Венеції). Рампелло ж присвятив свій карнавал, який закінчується 8 березня, жінкам.

Детальніше...
 
Філармонію Харкова перебудують PDF Друк e-mail
Неділя, 20 лютого 2011, 17:47

Програма соціального та економічного розвитку Харківської облаcті в 2011 р., прийнята 17 лютого на сесії облради, передбачає виділення 95 млн грн. на реконструкцію Харківської обласної філармонії. Кошти надійдуть у розпорядження управління капітального будівництва Харківської облдержадміністрації (ХОДА).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 10