Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 171 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір

Зараз лунає NOW
Сервер працює, немає трансляції

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

29 листопада 2023
John Bunyan 1628
William Blake 1757
Nancy Mitford 1904
Berry Gordy Jr 1929
Khriss Akabusi 1958
John Galliano 1960
Martin Clunes 1961
Anna Nicole Smith 1967
Dane Bowers 1979

Фото дня

3677e18d17e50798d69c094558636d83.jpg
Новини
Decca Classics багатшає PDF Друк e-mail
Субота, 16 квітня 2011, 18:04

Британська компанія звукозапису Decca Classics вперше за майже 60 років підписала контракт з піаністом. 18- річний Benjamin Grosvenor став наймолодшим британським виконавцем, з яким компанія уклала угоду. Grosvenor, якого видання «The Independent» назвало «єдиним на мільйон - на кілька мільйонів», ще в 11 років став наймолодшим фіналістом за всю історію конкурсу BBC 'Young Musician of the Year'.

Детальніше...
 
Стартує фестиваль ім. Гмирі PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 квітня 2011, 10:17

У Дніпропетровську, в консерваторії імені М. Глінки, відкрився VIII Всеукраїнський фестиваль вокального мистецтва імені Бориса Гмирі. Цього року в ньому візьмуть участь 127 конкурсантів у віці від 8 до 35 років з 20 міст України та Білорусі. Фестиваль триватиме 3 дні.

Детальніше...
 
Домінго не боїться радіації PDF Друк e-mail
Четвер, 14 квітня 2011, 08:05

Іспанський тенор Пласідо Домінго дасть два концерти в Японії. Спочатку партнеркою співака на сцені мала бути Ana Maria Martinez, але вона відмовилася від участі в концертах, і її замінила Virginia Tola. У поїздці Домінго також супроводжуватимуть його дружина і внучка. Невизначеність залишається у ставленні нью-йоркського оперного театру Метрополітен до запланованого на червень турне по Японії.

 
Стартував конкурс піаністів PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 квітня 2011, 22:40

У концертній залі Кіровоградського музичного училища урочисто відкрили ХІІІ фестиваль-конкурс молодих піаністів «Нейгаузівські музичні зустрічі». В цьому році у конкурсі змагатимуться понад 70 піаністів з різних країн світу. До складу журі на чолі з заслуженим артистом України, професором Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського Юрієм Котом увійшли також представники інших держав.

Детальніше...
 
Батьківщина пам'ятає Шпора PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 квітня 2011, 17:49

Ще одне товариство на честь Луї Шпора засновано у німецькому місті  Брауншвайг - на батьківщині митця. Як заявили організатори, «Брауншвайзьке товариство Шпора» засновано як на честь композитора, так і для підтримки та розвитку регіональної музичної культури. В заснуванні нового товариства беруть участь головні референти культури міста: фонд культурної спадщини Брауншвайга  і  місцевий  Державний  театр.  Не  слід плутати нову організацію з Міжнародним товариством імені Луї Шпора, заснованим у 1908 році в м. Кассель, де митець творив і де закінчив своє життя. Товариства, що носять ім'я композитора, існують також у Великій Британії (засноване в 1969 році), а також в американському Мемфісі (засноване в 2008 році).

 
Зальцбург-фест змінюється PDF Друк e-mail
Неділя, 10 квітня 2011, 20:53

Зальцбурзький фестиваль підписав нову угоду з Віденським філармонічним оркестром. Таким чином, колектив братиме участь у фестивалі до 2016 року. Відтепер він щорічно даватиме під час фестивалю 10-12 концертів з п'ятьма різними програмами, а також представлятиме чотири  оперні  прем'єри  з  п'ятьма-вісьмома представленнями кожної. Організатори уникатимуть повторів репертуару, щоб кожен фестивальний рік був особливим і суттєво відрізнявся від попереднього. З ініціативи оркестру було також переглянуто гонорарну систему: відтепер оплата буде не погодинна, а за кожен виступ. Тим самим колектив отримує більшу свободу при використанні та плануванні репетиційного часу.

 
Ще трохи про "Нібелунгів" PDF Друк e-mail
Субота, 09 квітня 2011, 11:26

Німецький кінорежисер Wim Wenders не братиме участі в режисурі ювілейного фестивалю Вагнера в 2013 році в Байроті. Всупереч раніше оголошеним планам, Wenders не займатиметься постановкою «Кільця Нібелунгів» і здійсненням її кіноверсії. Саме в суперечностях між версіями для опери і кіно багато хто вбачає причину відмови від проекту. Втім, деталі концепції Вендерса поки невідомі, крім того, в Байроті ще не було підписано ніяких контрактів. Цей проект повинен був стати дебютною оперною постановкою кінорежисера Вендерса.
Спільне пояснення керівництва фестивалю і самого Вендерса не додало будь-якої конкретної інформації. У загальних рисах мова йшла про те, що «різні художні бачення обох сторін не дозволили дійти до згоди, яка є обов'язковою для здійснення такої роботи».

 
Великдень? У Зальцбурзі! PDF Друк e-mail
Четвер, 07 квітня 2011, 20:06

З 16 по 25 квітня проходитиме ексклюзивна подія у сфері класичної музики - Зальцбурзький Великодній фестиваль. Рідне місто Моцарта буде приймати знаменитий Берлінський філармонічний оркестр під управлінням диригента сера Саймона Реттла. А під диригуванням Густаво Дудамеля (Венесуела) прозвучать «Жар-птиця» Ігоря Стравінського та «Сім ранніх пісень» Альбана Берґа (виконує соло меццо-сопрано Крістіана Стотьїн).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 10