Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Language

EnglishFinnishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanishEstonian

Пошук

Нас відвідують

На даний момент 145 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз звучить
- Автор - Назва:
Bach - Orchestral Suite No.3 In D Major, BWV 1068:Air
Наступний
- Автор - Назва:
Beethoven - Symphony #9 In D Minor, Op. 125, "Choral" - 3. Adagio Molto E Cantabile
Слухачів: 14
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

17 лютого 2019
Arthur Kennedy 1914
Kathleen Freeman 1919
Sir Alan Bates 1934
Marc Lawrence 1910
Patricia Routledge 1929
Baroness Ruth Rendell 1930
Barry Humphries 1934
Gene Pitney 1941
Renne Russo 1954

Фото дня

theatre_61.jpg

Рекомендуємо

Портал
Новини
Євреї Ваґнера не люблять PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 травня 2011, 09:31

Обом ізраїльським оркестрам, які планують цього літа поїздку на фестиваль Ваґнера в німецькому місті Байрот, і які вже викликали цим рішенням скандал в ізраїльському суспільстві, загрожує скорочення їх державних субсидій. Це стосується Ізраїльського камерного оркестру Тель Авіва та Симфонічного оркестру міста Рішон ле Ціон, які хочуть у липні виконати в Байроті «Зіґфрідт-ідилію» Ріхарда Ваґнера і твори єврейських композиторів. Як повідомляє газета «Jediot Achronot», депутати право-націоналістичної партії «Лікуд» виступили у парламенті з ініціативою в якості покарання позбавити оркестри громадської фінансової підтримки. Ініціатива знайшла підтримку у представників уряду та опозиції.

 
Кому автограф Верді! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 травня 2011, 13:11

7 червня на лондонському аукціоні Bonhams буде виставлено на продаж фрагмент партитури Джузеппе Верді. Це невеличкий аркуш із трьома тактами і 14 нотами, на якому видно рукописний текст: "G. Verdi, June 1862". Фахівці припускають, що це може бути раннім начерком хору з опери «La Forza Del Destino», над якою композитор працював у той час. Але точної інформації про подальшу музичнe долю цього начерку немає.

 
Світ визнав юних віртуозів з Кіровограда PDF Друк e-mail
Четвер, 26 травня 2011, 21:49

Вихованці оркестру народних інструментів «Орія» Кіровоградського обласного Центру дитячої та юнацької творчості доводили свою майстерність на рівні із сотнею кращих інструментальних колективів світу на Міжнародному молодіжному фестивалі інструментальної музики, який вже 59 років поспіль проходить у Бельгійському місті Неєрпельт.

 
Зіткана з картин музика PDF Друк e-mail
Середа, 25 травня 2011, 22:16

Саме такий ефект створили учасники симфонічного оркестру Полтавського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Гоголя. Автор музики - голова спілки композиторів України Мирослав Скорик. Він ще 1972 року написав "Карпатський концерт". Виконаний полтавськими митцями, він намалював картини природи і зелений сміх карпатських полонин.

 
Оголошено лауреатів Classic Brit Awards PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 травня 2011, 16:46

"Новачок", переможець - Vilde Frang - EMI Classics
"Артист року", переможець - Antonio Pappano - 'Rossini: Stabat Mater' / 'Verismo Arias' - EMI Classics, Decca / Universal
"Артистка року", переможець - Alison Balsom - 'Italian Concertos' - EMI Classics
"Композитор року", переможець - Arvo Pärt - 'Symphony No.4' - ECM
"Артист десятиліття", переможець - Il Divo - Syco / Sony Music
"Нагорода від критиків", переможець - Tasmin Little - 'Elgar: Violin Concerto' - Chandos
"Видатний внесок у музику", переможець - John Barry OBE
"Альбом року за версією Classic FM", переможець - André Rieu & Johann Strauss Orchestra - 'Moonlight Serenade' - Decca / Universal

 
Про музичний дитсадок PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 травня 2011, 21:56

У співпраці з католицьким дитячим садком св. Єлизавети в Ганновері місцева Вища школа музики і театру відкрила перший музичний дитячий сад. У майбутньому його вихованці будуть отримувати в ньому кваліфіковану дошкільну базову музичну освіту. У наступні три роки Фонд Вальтера і Шарлотти Хамель буде фінансувати створення засобів праці та оплачувати роботу персоналу нової установи. За словами професора Susanne Rode-Breymann, нова установа буде не тільки сприяти музичному розвитку дітей, а й одночасно навчати педагогів-початківців.

 
У Львові знайшли орган PDF Друк e-mail
Четвер, 19 травня 2011, 19:44

У підвалі Домініканського собору у Львові знайдено невідомий досі орган XVI-XVII ст. Про це журналістам повідомив науковий працівник методичного відділу Львівського музею історії релігії Богдан Литвин. «Коли нам передали підвали Домініканського монастиря, ми виявили орган, який, напевно, привезений самими домініканцями... Його вже, напевно, не вдасться відреставрувати», сказав Богдан Литвин. Також він зазначив, що деталі цього органу використовують для завершення реставрації органу 17 ст. з костьолу Св.Мартина, який сьогодні презентували в Музеї історії релігії та дали концерт на ньому.

 
Відкрито архів Берлінської вокальної академії PDF Друк e-mail
Середа, 18 травня 2011, 17:15

Берлінська Державна бібліотека відтепер надає в цифровому вигляді для широкої дослідницької діяльності дуже цінний з наукової та практичної точки зору архів Берлінської вокальної академії. Німецька дослідницька асоціація профінансувала цифрове оброблення понад 5000 сигнатур, щоб зробити доступними джерела загальним обсягом понад 250000 сторінок. Зокрема, архів містить цінне зібрання документів Баха, у якому крім рукописів та копій творів самого Йоганна Себастьяна Баха, також є замітки його синів - Вільгельма-Фрідеманна та Карла Філіпа Емануеля. Крім того, були каталогізовані і стали доступними в цифровому вигляді численні рукописи інших великих композиторів 17-19 століть.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 10