Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Нас відвідують

На даний момент 89 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз звучить
- Автор - Назва:
Tchaikovsky - Piano Concerto #2 In G. Op.44-3.Allegro Con Fuoco
Наступний
- Автор - Назва:
Schumann - Symphonic Etudes, Op. 13 - Etude #4
Слухачів: 15
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

29 січня 2020
William McKinley 1843
W C Fields 1880
Brian Trubshaw 1924
John Forsythe 1918
Katherine Ross 1942
Tony Blackburn 1943
Tom Selleck 1945
Tim Healy 1952
Oprah Winfrey 1954

Фото дня

met.jpg
Новини
Запрошує фестиваль Діапазон PDF Друк e-mail
Середа, 01 червня 2011, 23:56

З 25 червня по 17 липня у Львові відбудеться П'ятий міжнародний фестиваль органної музики «Діапазон». Спільними зусиллями організаторів, громади і влади фестиваль спрямований на відродження давніх традицій у дещо забутій останнім часом галузі мистецтва — органній музиці. Засновники та організори фестивалю прагнуть, щоб він приніс слухачам і шанувальникам приємні хвилини спілкування з божественними творами та яскравими виконавцями.

Детальніше...
 
Євреї Ваґнера не люблять PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 травня 2011, 09:31

Обом ізраїльським оркестрам, які планують цього літа поїздку на фестиваль Ваґнера в німецькому місті Байрот, і які вже викликали цим рішенням скандал в ізраїльському суспільстві, загрожує скорочення їх державних субсидій. Це стосується Ізраїльського камерного оркестру Тель Авіва та Симфонічного оркестру міста Рішон ле Ціон, які хочуть у липні виконати в Байроті «Зіґфрідт-ідилію» Ріхарда Ваґнера і твори єврейських композиторів. Як повідомляє газета «Jediot Achronot», депутати право-націоналістичної партії «Лікуд» виступили у парламенті з ініціативою в якості покарання позбавити оркестри громадської фінансової підтримки. Ініціатива знайшла підтримку у представників уряду та опозиції.

Детальніше...
 
Кому автограф Верді! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 травня 2011, 13:11

7 червня на лондонському аукціоні Bonhams буде виставлено на продаж фрагмент партитури Джузеппе Верді. Це невеличкий аркуш із трьома тактами і 14 нотами, на якому видно рукописний текст: "G. Verdi, June 1862". Фахівці припускають, що це може бути раннім начерком хору з опери «La Forza Del Destino», над якою композитор працював у той час. Але точної інформації про подальшу музичнe долю цього начерку немає.

 
Світ визнав юних віртуозів з Кіровограда PDF Друк e-mail
Четвер, 26 травня 2011, 21:49

Вихованці оркестру народних інструментів «Орія» Кіровоградського обласного Центру дитячої та юнацької творчості доводили свою майстерність на рівні із сотнею кращих інструментальних колективів світу на Міжнародному молодіжному фестивалі інструментальної музики, який вже 59 років поспіль проходить у Бельгійському місті Неєрпельт.

Детальніше...
 
Зіткана з картин музика PDF Друк e-mail
Середа, 25 травня 2011, 22:16

Саме такий ефект створили учасники симфонічного оркестру Полтавського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Гоголя. Автор музики - голова спілки композиторів України Мирослав Скорик. Він ще 1972 року написав "Карпатський концерт". Виконаний полтавськими митцями, він намалював картини природи і зелений сміх карпатських полонин.

Детальніше...
 
Оголошено лауреатів Classic Brit Awards PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 травня 2011, 16:46

"Новачок", переможець - Vilde Frang - EMI Classics
"Артист року", переможець - Antonio Pappano - 'Rossini: Stabat Mater' / 'Verismo Arias' - EMI Classics, Decca / Universal
"Артистка року", переможець - Alison Balsom - 'Italian Concertos' - EMI Classics
"Композитор року", переможець - Arvo Pärt - 'Symphony No.4' - ECM
"Артист десятиліття", переможець - Il Divo - Syco / Sony Music
"Нагорода від критиків", переможець - Tasmin Little - 'Elgar: Violin Concerto' - Chandos
"Видатний внесок у музику", переможець - John Barry OBE
"Альбом року за версією Classic FM", переможець - André Rieu & Johann Strauss Orchestra - 'Moonlight Serenade' - Decca / Universal

Детальніше...
 
Про музичний дитсадок PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 травня 2011, 21:56

У співпраці з католицьким дитячим садком св. Єлизавети в Ганновері місцева Вища школа музики і театру відкрила перший музичний дитячий сад. У майбутньому його вихованці будуть отримувати в ньому кваліфіковану дошкільну базову музичну освіту. У наступні три роки Фонд Вальтера і Шарлотти Хамель буде фінансувати створення засобів праці та оплачувати роботу персоналу нової установи. За словами професора Susanne Rode-Breymann, нова установа буде не тільки сприяти музичному розвитку дітей, а й одночасно навчати педагогів-початківців.

 
У Львові знайшли орган PDF Друк e-mail
Четвер, 19 травня 2011, 19:44

У підвалі Домініканського собору у Львові знайдено невідомий досі орган XVI-XVII ст. Про це журналістам повідомив науковий працівник методичного відділу Львівського музею історії релігії Богдан Литвин. «Коли нам передали підвали Домініканського монастиря, ми виявили орган, який, напевно, привезений самими домініканцями... Його вже, напевно, не вдасться відреставрувати», сказав Богдан Литвин. Також він зазначив, що деталі цього органу використовують для завершення реставрації органу 17 ст. з костьолу Св.Мартина, який сьогодні презентували в Музеї історії релігії та дали концерт на ньому.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 10