Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 172 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір

Зараз лунає NOW
Сервер працює, немає трансляції

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

29 листопада 2023
John Bunyan 1628
William Blake 1757
Nancy Mitford 1904
Berry Gordy Jr 1929
Khriss Akabusi 1958
John Galliano 1960
Martin Clunes 1961
Anna Nicole Smith 1967
Dane Bowers 1979

Фото дня

067.jpg
Новини
Зошит генія ледь не знищили PDF Друк e-mail
Неділя, 05 червня 2011, 18:00

У благодійному магазині британського міста Редінґ серед пожертвувань виявили нотний зошит Моцарта, датований 1765-м роком. Тоді Вольфґанґу Амадею було 8 років, і він приїхав до Лондона як обдарована дитина.

Детальніше...
 
В Одесі вітають ВМС США PDF Друк e-mail
Субота, 04 червня 2011, 16:27

З 6 до 8 червня в Одесі гратиме оркестр Військово-морських Сил США в Європі "Флагман". Колектив планує провести три виступи у центральній ротонді Міського саду (вул. Дерибасівська). Крім цього, музиканти планують виступити у клініці "Ластівка" (б-р Ковалевського, 9).

Детальніше...
 
Закінчився конкурс диригентів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 червня 2011, 15:00

У польському місті Білосток закінчився черговий конкурс молодих диригентів імені Вітольда Лютославського. Лауреатом першої премії став Daniel Huppert, студент Вищої музичної школи Ференца Ліста у м. Веймар. У фіналі змагався 31 музикант. Загалом на участь у конкурсі було подано 180 заявок. Крім першої премії конкурсу 30-річний диригент отримав Золоту медаль Спілки польських музикантів і виконавців. Конкурс молодих диригентів імені Лютославського проходить кожні чотири роки, починаючи з 1994-го. Головою журі цього року був Marek Pijarowski. Фіналісти повинні були в загальній складності виконати 14 різних творів. Huppert диригував твором Клода Дебюссі «La Mer», а також симфоніями Людвіга Ван Бетховена та Іоганна Брамса.

 
Запрошує фестиваль Діапазон PDF Друк e-mail
Середа, 01 червня 2011, 23:56

З 25 червня по 17 липня у Львові відбудеться П'ятий міжнародний фестиваль органної музики «Діапазон». Спільними зусиллями організаторів, громади і влади фестиваль спрямований на відродження давніх традицій у дещо забутій останнім часом галузі мистецтва — органній музиці. Засновники та організори фестивалю прагнуть, щоб він приніс слухачам і шанувальникам приємні хвилини спілкування з божественними творами та яскравими виконавцями.

Детальніше...
 
Євреї Ваґнера не люблять PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 травня 2011, 09:31

Обом ізраїльським оркестрам, які планують цього літа поїздку на фестиваль Ваґнера в німецькому місті Байрот, і які вже викликали цим рішенням скандал в ізраїльському суспільстві, загрожує скорочення їх державних субсидій. Це стосується Ізраїльського камерного оркестру Тель Авіва та Симфонічного оркестру міста Рішон ле Ціон, які хочуть у липні виконати в Байроті «Зіґфрідт-ідилію» Ріхарда Ваґнера і твори єврейських композиторів. Як повідомляє газета «Jediot Achronot», депутати право-націоналістичної партії «Лікуд» виступили у парламенті з ініціативою в якості покарання позбавити оркестри громадської фінансової підтримки. Ініціатива знайшла підтримку у представників уряду та опозиції.

Детальніше...
 
Кому автограф Верді! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 травня 2011, 13:11

7 червня на лондонському аукціоні Bonhams буде виставлено на продаж фрагмент партитури Джузеппе Верді. Це невеличкий аркуш із трьома тактами і 14 нотами, на якому видно рукописний текст: "G. Verdi, June 1862". Фахівці припускають, що це може бути раннім начерком хору з опери «La Forza Del Destino», над якою композитор працював у той час. Але точної інформації про подальшу музичнe долю цього начерку немає.

 
Світ визнав юних віртуозів з Кіровограда PDF Друк e-mail
Четвер, 26 травня 2011, 21:49

Вихованці оркестру народних інструментів «Орія» Кіровоградського обласного Центру дитячої та юнацької творчості доводили свою майстерність на рівні із сотнею кращих інструментальних колективів світу на Міжнародному молодіжному фестивалі інструментальної музики, який вже 59 років поспіль проходить у Бельгійському місті Неєрпельт.

Детальніше...
 
Зіткана з картин музика PDF Друк e-mail
Середа, 25 травня 2011, 22:16

Саме такий ефект створили учасники симфонічного оркестру Полтавського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Гоголя. Автор музики - голова спілки композиторів України Мирослав Скорик. Він ще 1972 року написав "Карпатський концерт". Виконаний полтавськими митцями, він намалював картини природи і зелений сміх карпатських полонин.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 10