Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 224 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз лунає NOW
- Автор - Назва:
Rimsky-Korsakov - 'Scheherazade'-2.The Story Of Tha Kalender Prince
Наступний NEXT
- Автор - Назва:
Liszt - Années De Pèlerinage, Deuxième Année, "Italie" - Sonetto 47 Del Petrarca
Слухачів: 16
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

09 серпня 2022
Leo Genn 1905
Philip Larkin 1922
Robert Shaw 1927
Rod Laver 1938
Sam Elliott 1944
Ken Norton 1945
Melanie Griffith 1957
Whitney Houston 1963
Gillian Anderson 1968

Фото дня

grynyshyn.jpg
Новостворений оркестр розпочне турне з Києва PDF Друк e-mail
Понеділок, 17 жовтня 2011, 16:20

27 жовтня в Національному театрі опери та балету відбудеться концерт-інаугурація міжнародного Оркестру молодих обдарованих виконавців «I, CULTURE Orchestra», з якого розпочнеться європейське гастрольне турне колективу. Проект покликаний об’єднати молоду музичну еліту країн-членів програми ЄС «Східне партнерство». Цей міжнародний колектив продовжує традицію створення творчих музичних об’єднань – Молодіжного оркестру Європейського Союзу та West-Eastern Divan Orchestra.

До основного складу «I, CULTURE Orchestra» увійшли понад сто молодих музикантів з країні Східної Європи, з них 14 – українці. Їх відбирало міжнародне журі за підсумками національних прослуховувань. Диригент колективу – Павел Котля, соліст оркестру – піаніст Петер Яблонський.
Про «I, CULTURE Orchestra» вже пишуть найавторитетніші музичні журнали Європи. Його виступ почують майже 20 тисяч слухачів у найпрестижніших залах, зокрема у Берлінській філармонії, Palais des aux-Arts у Брюсселі, Royal Festival Hall у Лондоні, Teatro Real у Мадриді та у Національній філармонії у Варшаві.
До концертної програми, з якою ступатиме оркестр, увійшли твори видатних композиторів, серед яких Кароль Шимановський, Сергій Прокоф’єв, Дмитро Шостакович.