Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 217 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз лунає NOW
- Автор - Назва:
Rimsky-Korsakov - 'Scheherazade'-2.The Story Of Tha Kalender Prince
Наступний NEXT
- Автор - Назва:
Liszt - Années De Pèlerinage, Deuxième Année, "Italie" - Sonetto 47 Del Petrarca
Слухачів: 14
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

09 серпня 2022
Leo Genn 1905
Philip Larkin 1922
Robert Shaw 1927
Rod Laver 1938
Sam Elliott 1944
Ken Norton 1945
Melanie Griffith 1957
Whitney Houston 1963
Gillian Anderson 1968

Фото дня

Desktop.png
Gramophone роздав нагороди - 2011 PDF Друк e-mail
Неділя, 09 жовтня 2011, 20:17

У Лондоні оголошено володарів нагород британського журналу Gramophone в області академічної музики за 2011 рік. Записом року визнано платівку з 12-м і 13-м квартетами Дворжака у виконанні колективу імені Павла Хааса (Paval Haas Quartet, Чехія), що вийшла на лейблі Supraphon. Мецо-сопрано Дженет Бейкер (Janet Baker, Велика Британія) отримала нагороду за внесок у музику, а диригент Джон Еліот Гардінер (John Eliot Gardiner, Велика Британія) отримав спеціальний приз за проект «Bach Cantata Pilgrimage», запис повного циклу кантат Йоганна Себастьяна Баха.

Відразу дві нагороди - «Молодому артисту року» та «Лідеру класичного чарту» - присуджено гітаристу Мілошу Карадаглічу (Miloš Karadaglić, Чорногорія). «Лейблом року» визнано Wigmore Hall Live, який переміг у цій категорії першим з лейблів, спеціалізованих на концертних записах. Приз «Вибір редактора» дістався запису «Стабат Матер» Россіні у виконанні Анни Нетребко і Джойса Ді Донато (Joyce DiDonato, США) у супроводі хору та оркестру Національної академії Санта-Чечилія під орудою Антоніо Паппано (Antonio Pappano, Італія).
Найкращим оркестровим записом стала 10-а симфонія Шостаковича у виконанні Королівського філармонічного оркестру Ліверпуля під керівництвом головного диригента Василя Петренка, а в номінації «Найкраща вистава на DVD» переміг відеозапис опери Верді «Дон Карлос» у постановці лондонського театру Ковент-Гарден з Роландо Вільясоном (Rolando Villazón, Мексика) і Мариною Поплавською в головних ролях.
У номінації «Музикант року» - єдиній, переможця якої визначає не редакція, а онлайн-голосування, - лауреатом став венесуельський диригент Густаво Дудамель (Gustavo Dudamel).