Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 198 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз лунає NOW
- Автор - Назва:
Rachmaninov - Piano Concerto #2 In C Minor, Op. 18 - 1. Moderato, Allegro
Наступний NEXT
- Автор - Назва:
Rimsky-Korsakov - 'Scheherazade'-2.The Story Of Tha Kalender Prince
Слухачів: 13
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

09 серпня 2022
Leo Genn 1905
Philip Larkin 1922
Robert Shaw 1927
Rod Laver 1938
Sam Elliott 1944
Ken Norton 1945
Melanie Griffith 1957
Whitney Houston 1963
Gillian Anderson 1968

Фото дня

clementi.jpg
Наші повернулися з Німеччини (оновлено) PDF Друк e-mail
П'ятниця, 09 вересня 2011, 19:03

Українські артисти, які в Берліні втрапили в халепу через банкрутство фірми-організатора, повернулися до України. Про це УНІАН повідомив речник МЗС України Олександр Дікусаров. "Станом на 13:00 за київським часом всі чотири автобуси з українським творчим колективом прибули до Львова. Від самого українсько-польського кордону їх супроводжував автомобіль ДАІ, - сказав він. - За сприяння представництва МЗС України у Львові четверо харків`ян об 11:45 відбули додому, ще троє поїдуть пізніше. Решта членів групи є мешканцями Львова".

О.ДІКУСАРОВ також повідомив, що сьогодні до МЗС було запрошено генерального консула ФРН в Україні. «Ми висловили стурбованість ситуацією, яка склалася з групою українських артистів у Німеччині. Німецька сторона прийняла до уваги нашу стурбованість і пообіцяла з`ясувати деталі інциденту», - сказав речник українського зовнішньополітичного відомства.
Крім того, у місті Франкфурті-на-Одері залишилися п’ять українців, серед яких представник української компанії, що укладала контракти з німецькою фірмою-організатором. У Франкфурт-на-Одер для надання допомоги співвітчизникам виїхав український консул в Німеччині.
За словами О.ДІКУСАРОВА, в ході розмови з генеральним консулом ФРН в Україні було порушено питання про необхідність подовження дії віз для тих громадян, які залишилися в Німеччині, якщо наші співвітчизники залишатимуться в цій країні довше строку дії віз. Німецька сторона запевнила, що у разі виникнення такої ситуації термін дії віз буде подовжено. Стосовно фінансових зобов’язань О.ДІКУСАРОВ зазначив, що МЗС України у даний час встановлює контакти з українською компанією і з`ясовує причини, через які сторони не виконали своїх зобов`язань перед українським творчим колективом. «У разі, якщо буде прийнято рішення про розгляд цього питання у судовому порядку на території Німеччини, представники українського посольства надаватимуть всю необхідну підтримку нашим громадянам. Таке доручення було надано українському послу у ФРН», - додав речник МЗС.

10 вересня
Організатор гастролей, незважаючи на неплатоспроможність, обіцяє все-ж-таки виплатити музикантам добові та відшкодувати гастрольні витрати. Про це в телефонній розмові з кореспондентом УКРІНФОРМ у ФРН заявив директор німецької фірми Multiversa Вольфганг Зауер.