Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 200 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз лунає NOW
- Автор - Назва:
Liszt - Tasso, Lamento E Trionfo, S 96
Наступний NEXT
- Автор - Назва:
RadioClassic - HandmadeMusic
Слухачів: 11
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

01 грудня 2020
Madame Marie Tussaud 1761
Henry Williamson 1895
Mary Martin 1913
Keith Michell 1928
Woody Allen 1935
Lee Trevino 1939
Richard Pryor 1940
Bette Midler 1945
Gilbert O'Sullivan 1946

Фото дня

strauss.jpg
Розпочався фестиваль піаністів PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 березня 2011, 21:15

З 9 по 13 березня в Лієпаї і Вентспілсі буде проходити XIX Міжнародний фестиваль зірок фортепіанної гри, в рамках якого передбачено шість концертів. Як і на попередніх фестивалях, в цьому році слухачі матимуть можливість ознайомитися з творчістю не тільки піаністів, а й диригентів.
У фестивалі візьмуть участь дев'ять піаністів, три диригента, колективи з Китаю, Італії, Німеччини, Данії, Польщі та Латвії.

У першому концерті візьмуть участь Лієпайський симфонічний оркестр, піаністи Бій Чжен (Китай-Німеччина), П'єр Франческо Форленца (Італія), а також художній керівник і головний диригент оркестру "BerlinClassicPlayers" Ульріх Ріл (Німеччина). Прозвучать твори Петра Чайковського і Сергія Рахманінова. На честь 200-річчя від дня народження Ференца Ліста один з концертів фестивалю буде присвячений його творчості. Твори Ліста виконають польські артисти - піаністки Беата Билінска та Олександра Свігут, а також диригент Тадеуш Войцеховський.
Новий напрямок фестивалю - концерти камерної музики. Виступить один з найбільш визнаних в Латвії ансамблів цього напряму - фортепіанний квартет «RIX». У джазовому концерті візьмуть участь датські музиканти.
Заключний концерт фестивалю відбудеться у Лієпаї 13 березня, і в ньому візьмуть участь кращі піаністи Латвії Еліна Берзіня, Лієне Цирцене і дебютант фестивалю Вестард Шімкус.
Міжнародний фестиваль зірок фортепіанної гри проходить в Латвії з 1993 року. Протягом 19 років на ньому виступили 160 піаністів з 30 країн.