Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 235 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз лунає NOW
- Автор - Назва:
Brahms - Koncert №2. Allegro non troppo
Наступний NEXT
- Автор - Назва:
RadioClassic - EarthMusic
Слухачів: 12
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

25 листопада 2020
Joe DiMaggio 1914
John F Kennedy Jr. 1960
Beverly Bevan 1946
Imran Khan 1952
Charles Kennedy 1959
Blythe Duff 1962
Tunde Baiyewu 1968
Christina Applegate 1971

Фото дня

verovka.png
Відкрився венеційський карнавал PDF Друк e-mail
Середа, 23 лютого 2011, 13:16

Традиційний Венеційський карнавал розпочався святом Бахуса. На площі Святого Марка всі охочі можуть наповнити келихи вином з фонтану, який працюватиме кожен вечір. Новий художній керівник карнавалу режисер Давіде Рампелло запропонував нову концепцію свята-маскараду. У попередні роки під проходив під девізом "6 відчуттів" (за шістьма історичними районами Венеції). Рампелло ж присвятив свій карнавал, який закінчується 8 березня, жінкам.

Змінився також і антураж свята. Так, нинішній карнавал "переміститься" з середніх століть у декорації ХІХ століття. Це пов'язано також з тим, що Венеційський карнавал, як і всі найбільші події на Апеннінах, присвячений в цьому році 150-річчю об'єднання Італії.
Головними "особами", за задумом Рампелло, повинні стати жіночі персонажі постромантичної епохи. Головна з них - імператриця Австрії Єлизавета Баварська. Саме під її правлінням перебувала Венеція і більшість північних територій Апеннін, що входили в ХІХ столітті до складу Австро-Угорської імперії.
Таким чином, традиційні історичні костюми середньовічної Венеції замінять довгі жупани, високі капелюхи, корсети та спідниці з криноліном. У міських театрах пройдуть постановки драматургів ХІХ століття.
Однак не обійдеться і без традиційних подій Венеційського карнавалу, таких як "Політ ангела з вежі площі Святого Марка", парад човнів на Великому каналі і свято Марій, за легендою про викрадених піратами 12 наречених. Потім дож (титул глави держави в італійських морських республіках - Венеціанської, Генуезької і Амальфійской) обдаровував їх багатим приданим.
Для численних вистав у центрі площі Святого Марка зведуть театр традиційної комедії - дель арте. Для його оформлення Рампелло запросив Анджело Лоді, художника з декорацій уславленого міланського театру Ла Скала.
Наприкінці карнавалу буде обрано найкращу маску. Протягом усього карнавалу в Казино Венеції, театрах Малібран і Ла Феніче будуть проходити вечори-маскаради. Ціна за вхідний квиток сягатиме 600 євро.