Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 86 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз лунає NOW
- Автор - Назва:
Wieniawski - Capriccio-valse op.7 - Heifetz
Наступний NEXT
- Автор - Назва:
RadioClassic - Point
Слухачів: 13
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

28 лютого 2020
John Carson 1927
Peter Alliss 1931
Mario Andretti 1940
Stephanie Beacham 1949
Ainsley Harriet 1957
Barry McGuigan 1961
Vincent Minelli 1910
Brian Moore 1932
Brian Jones 1942
Rocksolan 1973

Фото дня

grieg.jpg
Відкрився венеційський карнавал PDF Друк e-mail
Середа, 23 лютого 2011, 13:16

Традиційний Венеційський карнавал розпочався святом Бахуса. На площі Святого Марка всі охочі можуть наповнити келихи вином з фонтану, який працюватиме кожен вечір. Новий художній керівник карнавалу режисер Давіде Рампелло запропонував нову концепцію свята-маскараду. У попередні роки під проходив під девізом "6 відчуттів" (за шістьма історичними районами Венеції). Рампелло ж присвятив свій карнавал, який закінчується 8 березня, жінкам.

Змінився також і антураж свята. Так, нинішній карнавал "переміститься" з середніх століть у декорації ХІХ століття. Це пов'язано також з тим, що Венеційський карнавал, як і всі найбільші події на Апеннінах, присвячений в цьому році 150-річчю об'єднання Італії.
Головними "особами", за задумом Рампелло, повинні стати жіночі персонажі постромантичної епохи. Головна з них - імператриця Австрії Єлизавета Баварська. Саме під її правлінням перебувала Венеція і більшість північних територій Апеннін, що входили в ХІХ столітті до складу Австро-Угорської імперії.
Таким чином, традиційні історичні костюми середньовічної Венеції замінять довгі жупани, високі капелюхи, корсети та спідниці з криноліном. У міських театрах пройдуть постановки драматургів ХІХ століття.
Однак не обійдеться і без традиційних подій Венеційського карнавалу, таких як "Політ ангела з вежі площі Святого Марка", парад човнів на Великому каналі і свято Марій, за легендою про викрадених піратами 12 наречених. Потім дож (титул глави держави в італійських морських республіках - Венеціанської, Генуезької і Амальфійской) обдаровував їх багатим приданим.
Для численних вистав у центрі площі Святого Марка зведуть театр традиційної комедії - дель арте. Для його оформлення Рампелло запросив Анджело Лоді, художника з декорацій уславленого міланського театру Ла Скала.
Наприкінці карнавалу буде обрано найкращу маску. Протягом усього карнавалу в Казино Венеції, театрах Малібран і Ла Феніче будуть проходити вечори-маскаради. Ціна за вхідний квиток сягатиме 600 євро.