Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 225 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз лунає NOW
- Автор - Назва:
Haydn - Andante - Trio C-Dur, Nr.27
Наступний NEXT
- Автор - Назва:
Liszt - Années De Pèlerinage. Deuxième année: "Venezia e Napoli": Gondoliera
Слухачів: 12
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

25 листопада 2020
Joe DiMaggio 1914
John F Kennedy Jr. 1960
Beverly Bevan 1946
Imran Khan 1952
Charles Kennedy 1959
Blythe Duff 1962
Tunde Baiyewu 1968
Christina Applegate 1971

Фото дня

128.jpg
Стартував конкурс І.Карабиця PDF Друк e-mail
Четвер, 17 лютого 2011, 22:24

З 16 до 18 лютого 2011 року в підтримку обдарованої музичної молоді у Києві відбуватиметься Першій тур прем'єрного музичного конкурс молодих композиторів пам’яті видатного українського композитора Івана Карабиця. Музичне змагання відбуватиметься в рамках Чотирнадцятої міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні 2011».

17 лютого в концертному залі КИЇВСЬКОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА відбудеться концерт із творів переможців І туру Конкурсу.

 

Зазначимо, що на конкурс представляються камерні твори студентів музичних академій та старших курсів музичних училищ України, які написані для 1-5 інструментів. Тема композиції – вільна; стиль твору – на вибір конкурсанта.

Твори на конкурс представляють навчальні заклади, в яких навчаються конкурсанти. Твори подаються у вигляді партитури або клавіру, до якого (за бажанням учасника) може додаватися компакт-диск із записом.

До складу жюрі конкурсу увійшли професор НМАУ імені П.І.Чайковського, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Шевченка, голова Національної спілки композиторів України Ігор Щербаков (Голова журі), а також професор, доктор мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, лауреат премій імені Л.Ревуцького і М.Лисенко, декан Львівського Національного університету ім. І. Франка Олександр Козаренко, ректор ДМА імені С.Прокоф’єва, заслужений діяч мистецтв України, професор, лауреат премії імені Л.Ревуцького та Міжнародного конкурсу композиторів імені Іванни та Мар’яни Коць Олексій Скрипник, Народний артист України, професор, лауреат премії імені В.Косенка, завідуючий кафедрою композиції ХНМА імені І.Котляревського Володимир Птушкин, професор, лауреат всесоюзних композиторських конкурсів в Вірменії та Росії, лауреат міжнародних конкурсів композиторів в Германії і Франції, кандидат педагогічних наук, лауреат премії імені Б.Лятошинського, директор Міжнародного фестивалю «Два дні і дві ночі» (м. Одеса) Кармелла Цепколенко та викладач НМАУ імені П.І.Чайковського Артем Рощенко.

 

Music-Review