Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 84 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз лунає NOW
- Автор - Назва:
Bach - Concerto For Harpsichord And Strings No.4 In A Major, BWV1055 - 3.Allegro Ma Non Tanto
Наступний NEXT
- Автор - Назва:
Liszt - Annees De Pelerinage, Deuxieme Annee, "Italie" - Sposalizio
Слухачів: 18
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

28 лютого 2020
John Carson 1927
Peter Alliss 1931
Mario Andretti 1940
Stephanie Beacham 1949
Ainsley Harriet 1957
Barry McGuigan 1961
Vincent Minelli 1910
Brian Moore 1932
Brian Jones 1942
Rocksolan 1973

Фото дня

delius.jpg
Бетховен – у Львові PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 грудня 2010, 14:52

Львів долучається до європейської традиції проведення музичних вечорів музики Людвіга ван Бетховена. З нагоди 240-річчя з дня народження німецького композитора у Львівській філармонії 16, 17 та 19 грудня звучатимуть зразки як і духовної, так і світської музики.

"16 грудня обрано не випадково: в цей день відбулося хрещення малого Людвіга. Протягом трьох музичних вечорів шанувальники зможуть почути дві львівські прем’єри світових шедеврів Meca C-dur та "Перемога Веллінгтона, або Битва при Вітторії", зазначив генеральний директор Львівської філармонії, диригент Камерного хору "Глорія" та симфонічного оркестру "INSO-Львів" Володимир Сивохіп.
Уся програма звучатиме у виконанні колективів та солістів Львівської обласної філармонії та студентів Львівської національної музичної академії ім. Лисенка. У концертах братимуть участь Камерний хор "Глорія", Молодіжний симфонічний оркестр "INSO-Львів", Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, піаністи Мирослав Драган та Оксана Рапіта, студенти Ірина Плекан, Аліна Заходякіна, Ірина Бараховська, Андрій Панасюк. Диригуватимуть лауреат Державної премії ім. Лисенка, заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп та художній керівник та головний диригент Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії Айдар Торибаєв.

 

Zaxid.net