Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 95 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз лунає NOW
- Автор - Назва:
Beecham - Peer Gynt: Incidental Music, Suite No.1 Op.46 - Morning
Наступний NEXT
- Автор - Назва:
Liszt - Études D'exécution Transcendante No11 Harmonies Du Soir
Слухачів: 12
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

03 червня 2020
King George V 1865
Hale Irwin 1945
Susie Quatro 1950
Deniece Williams 1951
Vince Clarke 1961

Фото дня

a005.gif
Українське бароко в музеї Гончара PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 грудня 2010, 22:49

11 грудня театр історичного танцю «A l'entrada» та ансамбль старовинного співу «Alitea» вдруге запрошують глядачів на перегляд танцювальної інтермедії в стилі українського бароко «Fatalia Blazenska» («Доля Жартівлива»). На цей раз вистава відбудеться в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара», що радо підтримав ініціативу колективів.

«Fatalia Blazenska» є інтерпретацію ранніх європейських інтермедій – коротких музичних вистав, які виконували на балах та між актами трагедій. Саме з інтермедії народилася Comedia del'Arte та балет; інтермедії дали поштовх до розвитку живого й зрозумілого глядачеві театру.
Інтермедія поєднує танець, музику та драматичну гру часів раннього українського бароко. Це – інша сторона вітчизняної історії, що показує не село та кріпаків, а освічених та блискучих представників української еліти XVII ст. – шляхти та козацької верхівки.
Дія вистави розповідає про про Добро і Зло, про кохання й зраду, про вміння прощати й про Долю, яка так часто жартує з людьми.
Ініціатор вистави, театр історичного танцю «A l’entrada», є неприбутковою мистецькою організацією, яка займається дослідженням, реконструкцією та інтерпретацією історичного танцю, старовинного співу, театру й костюму від часів Середньовіччя до епохи Бароко. Інтермедії передувала кропітка наукова робота з дослідження європейського та власне українського мистецтва початку XVII ст.
На Вас 11 грудня о 18:00 за адресою вул. Мазепи, 29, Етноклуб «Музею Івана Гончара».