Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Нас відвідують

На даний момент 93 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз звучить
- Автор - Назва:
Liszt - Les Préludes, S 97
Наступний
- Автор - Назва:
Mascagni - Cavalleria Rusticana - Intermezzo
Слухачів: 17
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

12 листопада 2019
Auguste Rodin 1840
Sun Yat-sen 1912
Grace Kelly 1929
Prebendary Chad Varah 1911
Mort Schuman 1936
Errol Brown 1945
Neil Young 1945
Les McKeown 1955
David Schwimmer 1966

Фото дня

82.jpg
Українське бароко в музеї Гончара PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 грудня 2010, 22:49

11 грудня театр історичного танцю «A l'entrada» та ансамбль старовинного співу «Alitea» вдруге запрошують глядачів на перегляд танцювальної інтермедії в стилі українського бароко «Fatalia Blazenska» («Доля Жартівлива»). На цей раз вистава відбудеться в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара», що радо підтримав ініціативу колективів.

«Fatalia Blazenska» є інтерпретацію ранніх європейських інтермедій – коротких музичних вистав, які виконували на балах та між актами трагедій. Саме з інтермедії народилася Comedia del'Arte та балет; інтермедії дали поштовх до розвитку живого й зрозумілого глядачеві театру.
Інтермедія поєднує танець, музику та драматичну гру часів раннього українського бароко. Це – інша сторона вітчизняної історії, що показує не село та кріпаків, а освічених та блискучих представників української еліти XVII ст. – шляхти та козацької верхівки.
Дія вистави розповідає про про Добро і Зло, про кохання й зраду, про вміння прощати й про Долю, яка так часто жартує з людьми.
Ініціатор вистави, театр історичного танцю «A l’entrada», є неприбутковою мистецькою організацією, яка займається дослідженням, реконструкцією та інтерпретацією історичного танцю, старовинного співу, театру й костюму від часів Середньовіччя до епохи Бароко. Інтермедії передувала кропітка наукова робота з дослідження європейського та власне українського мистецтва початку XVII ст.
На Вас 11 грудня о 18:00 за адресою вул. Мазепи, 29, Етноклуб «Музею Івана Гончара».