Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 83 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз лунає NOW
- Автор - Назва:
Montserrat Caballe - Bohemian Rhapsody
Наступний NEXT
- Автор - Назва:
Tchaikovsky - Seasons 2
Слухачів: 12
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

03 червня 2020
King George V 1865
Hale Irwin 1945
Susie Quatro 1950
Deniece Williams 1951
Vince Clarke 1961

Фото дня

heart-earth.gif
Конкурс Лифаря відновлено PDF Друк e-mail
Середа, 01 грудня 2010, 00:51

Міжнародний конкурс артистів балету імені Сержа Лифаря, що вперше пройшов у 1994-му році на батьківщині великого майстра в Києві, але був занедбаний 5 років тому, відроджено в Донецьку.
Про це повідомив художній керівник Донецького національного академічного театру опери і балету імені Солов'яненка Вадим Писарєв.

Він розповів, що конкурс пройде у Донецьку не тільки тому, що Київ його закинув, але ще й тому, що Донеччина – це батьківщина великого композитора Сергія Прокоф'єва.
"І символічно, що саме Прокоф'єву Лифар замовляв музику. І одна з умов, яку ми поставили балетмейстерам з усього світу – ставити танці на музику Сергія Прокоф'єва. Плюс – ювілей Прокоф'єва, якому в квітні 2011-го виповниться 120 років", – сказав Писарєв.
За його словами, очолити журі конкурсу вже погодився всесвітньо відомий балетмейстер Юрій Григорович, а всього в журі будуть 11 відомих балетмейстерів з різних країн.
Він також зазначив, що конкурс розпочнеться у Міжнародний день театру 27 березня, а завершиться 2 квітня 2011 року, коли в світі відзначатимуть 105-річчя Сержа Лифаря.
Писарєв підкреслив, що Гран-прі конкурсу імені Сержа Лифаря складе 20 тисяч доларів – найвищий у світі для конкурсів балету. Він додав, що учасники конкурсу також поборються за приз від журналістів і приз глядацьких симпатій.

 

Подробности