Классика - онлайн! Перша Українська Радіостанція Класичної Музики

Пошук

Ви не один!

На даний момент 89 гостей на сайті

Про Погоду

На цю ж тему

Наш Ефір


Зараз лунає NOW
- Автор - Назва:
Tchaikovsky - Symphony #6 In B Minor, Op. 74, Pathétique. 1.Adagio, Allegro Non Troppo
Наступний NEXT
- Автор - Назва:
Montserrat Caballe - Bohemian Rhapsody
Слухачів: 13
Кбіт/сек: 128

Facebook user?

Опитування

Слухати класичну музику – це для Вас:
 

День народження

03 червня 2020
King George V 1865
Hale Irwin 1945
Susie Quatro 1950
Deniece Williams 1951
Vince Clarke 1961

Фото дня

vivaldi.jpg
В Україні вперше виступить оперна діва Анна Нетребко PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 жовтня 2010, 19:47

Виступ знаменитої співачки відбудеться 1 грудня в Одеському оперному театрі, а 5 грудня оперна діва співатиме в столиці України. Разом з нею виступить її чоловік - соліст Ла Скала уругваєць Ервін Шротт, якого називають "оперним Марлоном Брандо". Серед творів, які виконає співачка на легендарній сцені Одеської Опери - каватина Людмили з опери «Руслан і Людмила», вальс Маргарити з опери «Фауст», арія Русалки з однойменної опери, арія Лауретти з опери «Джанні Скікі».

У свої 39 років Анна Нетребко може похвалитися вагомими досягненнями. У 2007 році вона увійшла до списку ста найвпливовіших людей світу, опублікований журналом Time, в листопаді того ж року музичне видання Musical America визнало її «музикантом року». У лютому 2008 року Анні Нетребко було присвоєно звання «Народна артистка Росії». Сьогодні її гастрольний графік розписаний до 2015 року, повідомляє Music-Review.
В останні роки, особливо після її тріумфів у всіх найбільших театрах Європи та Америки і щасливого бойового хрещення Моцартом на Зальцбурзькому фестивалі, західна медійна сфера поспішила проголосити народження оперної діви нового покоління.